لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.
برای تماس با ما راحت باشید

آیا شما سوالی دارید؟

سوالات متداول

سوالاتی که بیشتر پرسیده شده
تعمیرات درام سپراتور چگونه است؟

درام سپراتورها ابزارهایی هستند که از آن‌ها برای جداسازی ذرات فلزی از  فراورده‌های اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کارخانه‌هایی که محصولات زیادی در گردش دارند و هر روزه کالاهای بی‌شماری را جابه‌جا می‌کنند از این آهنرباهای صنعتی استفاده می‌کنند. درام سپراتور زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که آلودگی آهنی و پارامغناطیسی زیادی در محیط پخش شده باشد و با استفاده از تمیز شونده‌هایی که در درام سپراتور های صنعتی وجود دارد؛ این آلودگی‌های آهنی و پارامغناطیسی پاک‌سازی شده و یک ابزار ضروری در صنایع مختلف است. خرابی درام سپراتور امری مهم است.

درام سپراتور‌ها تمام ذرات آهنی و حتی ذرات ضد زنگ مغناطیسی که در اثر فرسایش از جسم اصلی خارج شده‌اند را شناسایی کرده و آن‌ها را به طور کامل حذف کنند که اگر این عمل صورت نگیرد ممکن است این ذرات در هنگام تولید محصول اصلی وارد چرخه مدور شد و در نتیجه جذب محصول اصلی گردند. بنابراین درام سپراتور ها به طور مداوم ذرات معلق شده را تمیز کرده و این‌گونه به جداسازی ذرات زیادی از آهن کمک می‌کنند و این عمل باعث می‌شود تا آهنربا همواره تمیز بوده و بالاترین میدان مغناطیسی ممکن را ایجاد کند. با توجه به این وظایف مهم خرابی آ؛ن ها هم میتواند کلی مشکلات به بار آورد، تعمیرات درام سپراتور برای راه اندازی مجدد کار بسیار مهم است.

ارتفاع سپراتور به صورت انتخاب می شود؟

اندازه باری که روی نوار نقاله قرار دارد

سپراتور تا چه وزنی را می تواند جذب کند ؟

از یک کیلو تا 15 کیلو

نحوه انتخاب سپراتور به چه صورت می باشد ؟

نسبت به اندازه نوار نقاله مدل سپراتور انتخاب می شود

سپراتور برای چه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

صنایع شن و ماسه، چوب، مس، سلیس، ضایعات، خوراک دام و طیور، ریخته گری و....

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

  creative
  creative
  به پشتیبانی نیاز دارید؟

  پیوستن به تیم گلد مگنت

  objective
  objective
  ایده ای دارید؟